Wyszukiwanie alfabetyczne:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Wynik wyszukiwania:

Imię i nazwisko, e-mailBiblioteka (oddział)TelefonAdres
mgr Małgorzata Waga
Malgorzata.Waga@ciniba.edu.pl, Malgorzata.Waga@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Dyrekcja
32-786-50-03
wew. 50-03
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 112
mgr Joanna Warot
Joanna.Warot@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Nauk o Ziemi32-3689-272
wew. 272
Będzińska 60, Sosnowiec,
pok. 310
dr Bogumiła Warząchowska
Bogumila.Warzachowska@us.edu.pl, milka@wtl.us.edu.pl
Biblioteka Teologiczna32-257-20-73, 32-257-20-59
wew.
Wita Stwosza 17, Katowice,
pok.
inż. Bogumiła Waszczuk
Bogumila.Waszczuk@ciniba.edu.pl, Bogumila.Waszczuk@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-41
wew. 50-41
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 311
mgr Joanna Wawrzecka
Joanna.Wawrzecka@ciniba.edu.pl, Joanna.Wawrzecka@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-42
wew. 50-42
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 302
lic. Agnieszka Werpachowska
Agnieszka.Werpachowska@us.edu.pl
BUŚ.
Oddział Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie
33-8546-445
wew. 445
Niemcewicza 8, Cieszyn,
pok.
mgr Aneta Węglarzy
aneta.weglarzy@us.edu.pl
BUŚ.
Oddział Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie
33-8546-446
wew. 446
Niemcewicza 8, Cieszyn,
pok.
lic. Agnieszka Wiechowska
Agnieszka.Wiechowska@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Pedagogiki i Psychologii32-359-98-07
wew. 98-07
Grażyńskiego 53, Katowice,
pok. 30
mgr Janina Wieczorek
Janina.Wieczorek@ciniba.edu.pl, Janina.Wieczorek@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-43
wew. 51-43
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 402
Romualda Wieczorek
Romualda.Wieczorek@ciniba.edu.pl, Romualda.Wieczorek@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-28
wew. 51-28
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 116
mgr Izabela Wielgus
Izabela.Wielgus@ciniba.edu.pl, Izabela.Wielgus@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-42
wew. 50-42
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 302
Magdalena Wierzycka
Magdalena.Wierzycka@ciniba.edu.pl, Magdalena.Wierzycka@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-45
wew. 51-45
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 404
Anna Więckowska
Anna.Wieckowska@ciniba.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-45
wew. 51-45
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 404
mgr Anna Winiarska-Majewska
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Katowicach32-2009-207, 213
wew. 207, 213
Plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice,
pok. 4, 6
mgr Jadwiga Witek
Jadwiga.Witek@ciniba.edu.pl, Jadwiga.Witek@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Biuro Centrum
32-786-50-08, kom. 512-120-774
wew. 50-08, kom. 512-120-774
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 115
mgr Małgorzata Wocka
Malgorzata.Wocka@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Katowicach32-2009-208
wew. 208
Plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice,
pok. 5
mgr Katarzyna Wojtek
Katarzyna.Wojtek@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Katowicach32-2009-316
wew. 316
Plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice,
pok. 316
mgr Barbara Wróbel
Barbara.Wrobel@ciniba.edu.pl, Barbara.Wrobel@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Informatyczny
32-786-51-17
wew. 51-17
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 210
dr Katarzyna Wyszyńska
Katarzyna.Wyszynska@ciniba.edu.pl, Katarzyna.Wyszynska@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Biuro Centrum
32-786-50-04, kom. 506-212-927
wew. 50-04, kom. 506-212-927
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 110

Wyszukiwanie według miejsca pracy: