Wyszukiwanie alfabetyczne:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Wynik wyszukiwania:

Imię i nazwisko, e-mailBiblioteka (oddział)TelefonAdres
mgr Monika Sarnecka
Monika.Sarnecka@ciniba.edu.pl, Monika.Sarnecka@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-48
wew. 50-48
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 308
dr Jadwiga Sebesta
Jadwiga.Sebesta@ciniba.edu.pl, Jadwiga.Sebesta@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-48
wew. 50-48
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 308
mgr inż. Józef Siemek
Jozef.Siemek@ciniba.edu.pl, Jozef.Siemek@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Informatyczny
32-786-51-14
wew. 51-14
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 210
mgr Danuta Sikora
Danuta.Sikora@us.edu.pl
BUŚ.
Oddział Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie
33-8546-444
wew. 444
Niemcewicza 8, Cieszyn,
pok.
mgr Maciej Skrzypecki
Maciej.Skrzypecki@ciniba.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-55
wew. 50-55
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 306
mgr Katarzyna Skrzypek
Katarzyna.Skrzypek@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Pedagogiki i Psychologii32-359-97-08
wew. 97-08
Grażyńskiego 53, Katowice,
pok. 27
mgr Marzena Smyłła
Marzena.Smylla@ciniba.edu.pl, Marzena.Smylla@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-42
wew. 51-42
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 312
Iwona Socha
Iwona.Socha@.us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji32-359-18-50
wew. 18-50
Bankowa 11 b, Katowice,
pok.
mgr Teresa Sowa
Teresa.Sowa@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych32-359-18-61
wew. 18-61
Bankowa 11, Katowice,
pok. 33
mgr Aleksandra Sowa-Zduńczyk
BUŚ-
Centrum Kultury i Informacji Amerykańskiej American Corner
32-359-21-35
wew. 21-35
Bankowa 14, Katowice,
pok. 437
mgr Grażyna Stachura
Grazyna.Stachura@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji32-359-18-50
wew. 18-50
Bankowa 11 b, Katowice,
pok.
mgr Joanna Starzycka
Joanna.Starzycka@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych32-359-11-56
wew. 11-56
Bankowa 11, Katowice,
pok. 32
mgr Alina Stokłosa
Alina.Stoklosa@ciniba.edu.pl, Alina.Stoklosa@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-25
wew. 51-25
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 114
Wanda Strykowska
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Katowicach32-2009-408
wew. 408
Plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice,
pok. 3
mgr Ewa Strzelec
Ewa.Strzelec@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Radia i Telewizji32-258-24-20
wew. 113
Bytkowska 1b, Katowice,
pok. 3
lic. Aleksy Szablicki
Aleksy.Szablicki@ciniba.edu.pl, Aleksy.Szablicki@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Biuro Centrum
32-786-52-22
wew. 52-22
Bankowa 11a, Katowice,
pok. -107
mgr Sylwia Szabucka
Sylwia.Gondek@ciniba.edu.pl, Sylwia.Gondek@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-64
wew. 51-64
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 313
mgr Julia Szkocna-Czarnecka
Julia.Szkocna@ciniba.edu.pl, Julia.Szkocna-Czarnecka@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-23
wew. 51-23
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 039E
Grażyna Szymszal
Grazyna.Szymszal@ciniba.edu.pl, Grazyna.Szymszal@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-41
wew. 50-41
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 311

Wyszukiwanie według miejsca pracy: