Wyszukiwanie alfabetyczne:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Wynik wyszukiwania:

Imię i nazwisko, e-mailBiblioteka (oddział)TelefonAdres
prof. dr hab. Dariusz Pawelec
Dariusz.Pawelec@ciniba.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Dyrekcja
32-786-50-01
wew. 50-01
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 109
mgr Jolanta Październiok
Jolanta.Pazdzierniok@us.edu.pl, laura@wtl.us.edu.pl
Biblioteka Teologiczna32-257-20-73, 32-257-20-59
wew.
Wita Stwosza 17, Katowice,
pok.
mgr Magdalena Peterek
Magdalena.Peterek@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Pedagogiki i Psychologii32-359-97-81
wew. 97-81
Grażyńskiego 53, Katowice,
pok. 25
mgr Elżbieta Pietrzyk
Elzbieta.Pietrzyk@ciniba.edu.pl, Elzbieta.Pietrzyk@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Sekcja Skontrum
32-786-50-47
wew. 50-47
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 307
Joanna Pięta
Joanna.Pieta@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1232-2691-857
wew. 857
Żytnia 12, Sosnowiec,
pok. 5
mgr Brygida Pisula
Brygida.Pisula@ciniba.edu.pl, Brygida.Pisula@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-27
wew. 51-27
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 116
mgr Ewa Podkówka-Stachura
Ewa.Podkowka@ciniba.edu.pl, Ewa.Podkowka-Stachura@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Informatyczny
32-786-51-15
wew. 51-15
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 210
mgr Izabela Popiołek
Izabela.Popiolek@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1232-2691-821
wew. 821
Żytnia 12, Sosnowiec,
pok. 1
mgr Dominika Potempa
Dominika.Potempa@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji32-359-18-50
wew. 18-50
Bankowa 11 b, Katowice,
pok.
mgr Jolanta Pulikowska
Jolanta.Pulikowska@ciniba.edu.pl, Jolanta.Pulikowska@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-42
wew. 50-42
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 302
mgr Mateusz Pulina
Mateusz.Pulina@ciniba.edu.pl, Mateusz.Pulina@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-43
wew. 50-43
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 303
mgr Katarzyna Pyrek
Katrzyna.Pyrek@ciniba.edu.pl, Katrzyna.Pyrek@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-22
wew. 51-22
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 039D
mgr Paulina Pytel
Paulina.Pytel@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1032-2691-888
wew. 888
Żytnia 10, Sosnowiec,
pok. 137

Wyszukiwanie według miejsca pracy: