Wyszukiwanie alfabetyczne:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Wynik wyszukiwania:

Imię i nazwisko, e-mailBiblioteka (oddział)TelefonAdres
mgr Maria Okoń
Maria.Okon@ciniba.edu.pl, Maria.Okon@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Biuro Centrum
32-786-50-00
wew. 50-00
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 110
Jarosław Olendzki
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-45
wew. 51-45
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 404
mgr Iwona Olszewska
Iwona.Olszewska@.us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji32-359-20-04
wew. 20-04
Bankowa 11 b, Katowice,
pok. 15
mgr Ewa Olszowy
Ewa.Olszowy@us.edu.pl, ewa@wtl.us.edu.pl
Biblioteka Teologiczna32-257-20-73, 32-257-20-59
wew.
Wita Stwosza 17, Katowice,
pok.
mgr Katarzyna Ossolińska
Katarzyna.Ossolinska@ciniba.edu.pl, Katarzyna.Ossolinska@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-42
wew. 51-42
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 312
mgr Danuta Ostrowska
Danuta.Ostrowska@ciniba.edu.pl, Danuta.Ostrowska@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-51
wew. 50-51
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 306
Tomasz Ozygała
Tomasz.Ozygala@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji32-359-18-50
wew. 18-50
Bankowa 11 b, Katowice,
pok.

Wyszukiwanie według miejsca pracy: