Wyszukiwanie alfabetyczne:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Wynik wyszukiwania:

Imię i nazwisko, e-mailBiblioteka (oddział)TelefonAdres
mgr Stanisława Nawrot
Stanislawa.Nawrot@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-60
wew. 50-60
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 302
mgr Aneta Nocuń
Aneta.Nocun@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1032-2691-895
wew. 895
Żytnia 10, Sosnowiec,
pok. 201
mgr Irena Nowak
Irena.Nowak@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Nauk o Ziemi32-3689-426
wew. 426
Będzińska 60, Sosnowiec,
pok. 604
mgr Marzena Nowak
Marzena.Nowak@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Nauk o Ziemi32-3689-320, 262
wew. 320, 262
Będzińska 60, Sosnowiec,
pok. 319
mgr Romana Nowak
Romana.Smieszkolova@ciniba.edu.pl, Romana.Smieszkolova@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-41
wew. 50-41
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 311
mgr Aleksandra Nycz
Aleksandra.Nycz@ciniba.edu.pl, Aleksandra.Nycz@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-26
wew. 51-26
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 114

Wyszukiwanie według miejsca pracy: