Wyszukiwanie alfabetyczne:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Wynik wyszukiwania:

Imię i nazwisko, e-mailBiblioteka (oddział)TelefonAdres
mgr Elżbieta Maj
Elzbieta.Maj@ciniba.edu.pl, Elzbieta.Maj@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-27
wew. 51-27
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 116
mgr Arleta Majcherek
Arleta.Majcherek@ciniba.edu.pl, Arleta.Majcherek@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-50
wew. 50-50
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 310
Barbara Maksik
Barbara.Maksik@ciniba.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-45
wew. 51-45
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 404
mgr Izabela Marcisz
Izabela.Marcisz@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych32-359-12-04, 19-27
wew. 12-04, 19-27
Bankowa 11, Katowice,
pok. 28, 35
mgr Beata Marek
Beata.Marek@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych32-359-16-82
wew. 16-82
Bankowa 11, Katowice,
pok. 30
mgr Aleksandra Maruszczyk
Aleksandra.Maruszczyk@ciniba.edu.pl, Aleksandra.Maruszczyk@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-48
wew. 50-48
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 308
dr Renata Mateusiak
Renata.Mateusiak@ciniba.edu.pl, Renata.Mateusiak@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-38
wew. 51-38
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 312
mgr Irena Matuszczyk
Irena.Matuszczyk@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych32-359-12-04
wew. 12-04
Bankowa 11, Katowice,
pok. 35
mgr Halina Mazelon
Halina.Mazelon@ciniba.edu.pl, Halina.Mazelon@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Sekcja Skontrum
32-786-50-58
wew. 50-58
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 307
mgr Beata Michta
Beata.Michta@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1032-2691-819
wew. 819
Żytnia 10, Sosnowiec,
pok. 205
Bożena Mikina
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Katowicach32-2009-242
wew. 242
Plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice,
pok. 8, magazyn
Renata Moczygemba
Renata.Moczygemba@ciniba.edu.pl, Renata.Moczygemba@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Biuro Centrum
32-786-50-12
wew. 50-12
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 035
mgr Agata Muc
Agata.Muc@us.edu.pl, agata@wtl.us.edu.pl
Biblioteka Teologiczna32-257-20-73, 32-257-20-59
wew.
Wita Stwosza 17, Katowice,
pok.
mgr Marzena Mucha-Antosiak
Marzena.Mucha-Antosiak@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Katowicach32-2009-208
wew. 208
Plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice,
pok. 5
mgr Beata Myrcik
Beata.Myrcik@ciniba.edu.pl, Beata.Myrcik@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-25
wew. 51-25
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 114
mgr Maria Myszkowska-Matusiak
Maria.Myszkowska-Matusiak@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1232-2691-819
wew. 819
Żytnia 12, Sosnowiec,
pok. 2

Wyszukiwanie według miejsca pracy: