Wyszukiwanie alfabetyczne:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Wynik wyszukiwania:

Imię i nazwisko, e-mailBiblioteka (oddział)TelefonAdres
mgr Monika Laber
Monika.Laber@us.edu.pl
BUŚ-
Centrum Kultury i Informacji Amerykańskiej American Corner
32-359-21-41
wew. 21-41
Bankowa 14, Katowice,
pok. 437
Barbara Laskowska
Barbara.Laskowska@ciniba.edu.pl, Barbara.Laskowska@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-45
wew. 51-45
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 404
mgr Jolanta Lisiecka
Jolanta.Lisiecka@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Katowicach32-2009-255
wew. 255
Plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice,
pok. 8
Żaneta Listek
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Katowicach32-2009-242
wew. 242
Plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice,
pok. 8, magazyn
mgr Danuta Losa
Danuta.Losa@ciniba.edu.pl, Danuta.Losa@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-43
wew. 50-43
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 303
mgr Eliza Lubojańska
Eliza.Lubojanska@us.edu.pl, eliza@wtl.us.edu.pl
Biblioteka Teologiczna32-257-20-73, 32-257-20-59
wew. 20-73
Wita Stwosza 17, Katowice,
pok.

Wyszukiwanie według miejsca pracy: