Wyszukiwanie alfabetyczne:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Wynik wyszukiwania:

Imię i nazwisko, e-mailBiblioteka (oddział)TelefonAdres
Beata Kachel
Beata.Kachel@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Pedagogiki i Psychologii32-359-98-07
wew. 98-07
Grażyńskiego 53, Katowice,
pok. 30
mgr Sylwia Kalicka
Sylwia.Kalicka@ciniba.edu.pl, Sylwia.Kalicka@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-46
wew. 50-46
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 306
mgr Elżbieta Kawulok
Elzbieta.Kawulok@us.edu.pl
BUŚ-
Biblioteka i Czytelnia Brytyjska
32-359-16-61
wew. 16-61
Bankowa 14, Katowice,
pok. 432
mgr Mariola Kierznowska
Mariola.Kierznowska@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych32-359-16-82
wew. 16-82
Bankowa 11, Katowice,
pok. 30
Katarzyna Kolon
Katarzyna.Kolon@ciniba.edu.pl, Katarzyna.Kolon@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-45
wew. 51-45
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 404
mgr Barbara Kołodziej
Barbara.Kolodziej@us.edu.pl, b_kolodziej@wtl.us.edu.pl
Biblioteka Teologiczna32-257-20-73, 32-257-20-59
wew.
Wita Stwosza 17, Katowice,
pok.
Jolanta Kołodziejczyk
Jolanta.Kolodziejczyk@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1232-2691-841
wew. 841
Żytnia 12, Sosnowiec,
pok. 5
mgr Anita Koncewicz
Anita.Koncewicz@us.edu.pl
BUŚ.
Oddział Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie
33-8546-446
wew. 446
Niemcewicza 8, Cieszyn,
pok.
mgr Agnieszka Kopińska
Agnieszka.a.Kopinska@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1032-2691-832
wew. 832
Żytnia 10, Sosnowiec,
pok. 134A
mgr Agnieszka Koprowska
Agnieszka.Koprowska@ciniba.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-00
wew. 51-00
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 039D
mgr inż. Andrzej Koziara
Andrzej.Koziara@ciniba.edu.pl, Andrzej.Koziara@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Informatyczny
32-786-51-11
wew. 51-11
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 209
mgr Iwona Krzemińska
Iwona.Krzeminska@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1032-2691-893
wew. 893
Żytnia 10, Sosnowiec,
pok. 103
mgr Mirosława Kucharczak
Miroslawa.Kucharczak@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-41
wew. 51-41
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 313
mgr Elżbieta Kudelska
elzbieta.kudelska@us.edu.pl
BUŚ.
Oddział Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie
33-8546-443
wew. 443
Niemcewicza 8, Cieszyn,
pok.
Barbara Kulas
Barbara.Kulas@us.edu.pl
Biblioteka Szkoły Zarządzania32-349-38-09
wew. 38-09
75 Pułku Piechoty 1, Chorzów,
pok. 111
dr Marta Kunicka
Marta.Kunicka@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji32-359-20-03
wew. 20-03
Bankowa 11 b, Katowice,
pok. 16
mgr Małgorzata Kustra
Malgorzata.Kustra@ciniba.edu.pl, Malgorzata.Kustra@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-28
wew. 51-28
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 116
mgr Barbara Kuś
Barbara.Kus@ciniba.edu.pl, Barbara.Kus@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-23
wew. 51-23
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 039E
mgr Gabriela Kuźniewska
Gabriela.Kuzniewska@ciniba.edu.pl, Gabriela.Kuzniewska@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-57
wew. 50-57
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 306
mgr Anna Kwiecień
Anna.Kwiecien@us.edu.pl
BUŚ-
Biblioteka Niemiecka
32-359-16-67
wew. 16-67
Bankowa 14, Katowice,
pok. 511
mgr Maria Kycler
Maria.Kycler@ciniba.edu.pl, Maria.Kycler@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-64
wew. 51-64
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 313

Wyszukiwanie według miejsca pracy: