Wyszukiwanie alfabetyczne:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Wynik wyszukiwania:

Imię i nazwisko, e-mailBiblioteka (oddział)TelefonAdres
mgr Małgorzata Gagatek
Malgorzata.Gagatek@ciniba.edu.pl, Malgorzata.Gagatek@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-26
wew. 51-26
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 114
mgr Magdalena Gapińska
Magdalena.Gapinska@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji32-359-20-03
wew. 20-03
Bankowa 11 b, Katowice,
pok. 16
Anna Gawinek
anna.gawinek@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-
wew.
Bankowa 11a, Katowice,
pok.
Marta Gawlik
marta.gawlik@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-
wew.
Bankowa 11a, Katowice,
pok.
mgr Danuta Gburska
Danuta.Gburska@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji32-359-14-03
wew. 14-03
Bankowa 11 b, Katowice,
pok.
mgr Marzena Gembalczyk
Marzena.Gembalczyk@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji32-359-20-04
wew. 20-04
Bankowa 11 b, Katowice,
pok. 15
mgr Magdalena Gil
Magdalena.Gil@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Nauk o Ziemi32-3689-426
wew. 426
Będzińska 60, Sosnowiec,
pok. 604
Halina Glajcar
Halina.Glajcar@us.edu.pl
BUŚ.
Oddział Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie
33-8546-441
wew. 441
Niemcewicza 8, Cieszyn,
pok.
mgr Maria Golda
Maria.Golda@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Pedagogiki i Psychologii32-359-97-81
wew. 97-81
Grażyńskiego 53, Katowice,
pok. 25
mgr Elżbieta Grabarska
Elzbieta.Grabarska@us.edu.pl
BUŚ-
Biblioteka Niemiecka
32-359-16-67
wew. 16-67
Bankowa 14, Katowice,
pok. 511
mgr Aldona Grabiańska
Aldona.Grabianska@ciniba.edu.pl, Aldona.Grabianska@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-56
wew. 50-56
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 306
mgr Ewelina Gregorczyk
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Katowicach32-2009-207, 213
wew. 207, 213
Plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice,
pok. 4, 6
Grażyna Grodecka
Grazyna.Grodecka@ciniba.edu.pl, Grazyna.Grodecka@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Biuro Centrum
32-786-50-09
wew. 50-09
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 040
mgr Alina Grzegorczyk
Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji32-359-18-50
wew. 18-50
Bankowa 11 b, Katowice,
pok.

Wyszukiwanie według miejsca pracy: