Wyszukiwanie alfabetyczne:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Wynik wyszukiwania:

Imię i nazwisko, e-mailBiblioteka (oddział)TelefonAdres
dr Teresa Dębicka
Teresa.Debicka@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Katowicach32-2009-220
wew. 220
Plac Sejmu Śląskiego 1, Katowice,
pok. 8
mgr Maciej Dęboróg-Bylczyński
Maciej.Deborog-Bylczynski@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1032-2691-893
wew. 893
Żytnia 10, Sosnowiec,
pok. 103
dr Aneta Drabek
Aneta.Drabek@ciniba.edu.pl, Aneta.Drabek@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-33
wew. 51-33
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 206
Ewa Duda
Ewa.Duda@ciniba.edu.pl, Ewa.Duda@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-45
wew. 51-45
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 404
Zdzisława Dyszka
Zdzislawa.Dyszka@ciniba.edu.pl, Zdzislawa.Dyszka@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-45
wew. 51-45
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 404
mgr Krystyna Dyszka
Krystyna.Dyszka@ciniba.edu.pl, Krystyna.Dyszka@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Biuro Centrum
32-786-50-05, kom. 500-314-132
wew. 50-05, kom. 500-314-132
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 045A
Anna Dziuk
Anna.Dziuk@ciniba.edu.pl, Anna.Dziuk@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-45
wew. 51-45
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 404
mgr Izabela Dziwis-Kika
Izabela.Dziwis@ciniba.edu.pl, Izabela.Dziwis@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-00
wew. 51-00
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 039D

Wyszukiwanie według miejsca pracy: