Wyszukiwanie alfabetyczne:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Wynik wyszukiwania:

Imię i nazwisko, e-mailBiblioteka (oddział)TelefonAdres
mgr Anna Chłopek
Anna.Chlopek@ciniba.edu.pl, Anna.Robakowska@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-33
wew. 51-33
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 206
Dorota Chucherko
Dorota.Chucherko@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1232-2691-836
wew. 836
Żytnia 12, Sosnowiec,
pok. 7
Helena Cieślińska
Helena.Cieslinska@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych32-359-16-82
wew. 16-82
Bankowa 11, Katowice,
pok. 30
Izabela Ciompa
izabela.ciompa@us.edu.pl
BUŚ.
Oddział Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie
33-8546-445
wew. 445
Niemcewicza 8, Cieszyn,
pok.
mgr Iwona Cudak
Iwona.Cudak@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1032-2691-821
wew. 821
Żytnia 10, Sosnowiec,
pok. 202
mgr Katarzyna Cukierska
Katarzyna.Cukierska@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1032-2691-893
wew. 893
Żytnia 10, Sosnowiec,
pok. 215
mgr Joanna Czakon
Joanna.Czakon@ciniba.edu.pl, Joanna.Czakon@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Biuro Centrum
32-786-50-06, kom. 781-820-119
wew. 50-06, kom. 781-820-119
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 045B

Wyszukiwanie według miejsca pracy: