Wyszukiwanie alfabetyczne:

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż

Wynik wyszukiwania:

Imię i nazwisko, e-mailBiblioteka (oddział)TelefonAdres
mgr Dominika Bara
Dominika.Bara@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji32-359-12-64
wew. 12-64
Bankowa 11 b, Katowice,
pok.
mgr Dominika Barczyk
Dominika.Barczyk@ciniba.edu.pl, Dominika.Barczyk@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-43
wew. 50-43
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 303
inż. Maria Bąk
Maria.Bak@ciniba.edu.pl, Maria.Bak@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Informatyczny
32-786-51-16
wew. 51-16
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 210
mgr Barbara Bednarek
Barbara.Bednarek@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-60
wew. 50-60
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 302
Zbigniew Berdys
Zbigniew.Berdys@ciniba.edu.pl, Zbigniew.Berdys@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Biuro Centrum
32-786-50-07, kom. 512-120-740
wew. 50-07, kom. 512-120-740
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 045B
dr Iwona Blicharska
Iwona.Blicharska@ciniba.edu.pl, Iwona.Blicharska@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-54
wew. 50-54
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 308
mgr Marta Błeszyńska
Marta.Bleszynska@ciniba.edu.pl, Marta.Bleszynska@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów
32-786-50-43
wew. 50-43
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 303
mgr Iwona Boryszko
Iwona.Boryszko@us.edu.pl
Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu - Żytnia 1032-2691-894
wew. 894
Żytnia 10, Sosnowiec,
pok. 103
Teresa Bukalska
Teresa.Bukalska@ciniba.edu.pl, Teresa.Bukalska@us.edu.pl
Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka-
Departament Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej
32-786-51-45
wew. 51-45
Bankowa 11a, Katowice,
pok. 404

Wyszukiwanie według miejsca pracy: